důvěřujte specialistům
KOUPÍTE ZDE
KOUPÍTE ZDE

Doporučení

  • Přípravek Equazen jako jediný ve své kategorii získal souhlas České pediatrické společnosti pro podávání dětem od 1 roku.
  • Také jako jediný u nás získal doporučení Asociace klinických logopedů pro podávání klientům všech věkových kategorií.
  • Friends of the Sea

Značka Equazen, a zejména její dodavatelé rybího oleje – získala osvědčení o souladu s celosvětovými požadavky společnosti Friend of the Sea.

Friends of the Sea (FOS), v českém překladu „Přátelé moře“ je organizace založená v roce 2008, jejímž cílem je chránit mořské prostředí a jeho zdroje, které stimulují trvale udržitelný trh, a zavádět specifické projekty pro jeho zachování a ochranu. Certifikační systém společnosti Friends of the Sea posuzuje rybolovné a rybí farmy podle kritérií a ukazatelů udržitelnosti. Aby byla zajištěna shoda s požadavky udržitelnosti, certifikát je vydáván nezávislým subjektem v návaznosti na audit třetí strany.
Standardy společnosti Friends of the Sea trvalé udržitelnosti pro rybí krmivo, rybí moučku, rybí tuk a Omega-3 potvrzují, že olej pochází pouze z rybolovu, který je v souladu s požadavky trvale udržitelného rybolovu společnosti Friend of the Sea a tyto standardy jsou dodrženy v celém zpracovatelském  a dodavatelském řetězci.

 

 

 

Zpět na úvodní stránku